Gimtop->god這 polski2.jpgnazjum nr 8 w Szczecinie, ul. Dubois 38/41

tel. (91) 421-20-04
 tel./fax (91) 423-28-88

Baza Gimnazjum nr 8 w Szczecinie

Gimnazjum nr 8 liczy 9 oddziaów co sprawia, 瞠 ucze nie czuje si anonimowo w naszej szkole. Kameralna atmosfera powoduje, 瞠 nauczyciele dobrze znaj swoich uczniów, a indywidualne podej軼ie do ka盥ego ucznia pozwala na sprawowanie w豉軼iwej nad nim opieki zarówno dydaktycznej jak i wychowawczej. Szko豉 zapewnia tak瞠 dobre warunki bezpiecze雟twa (monitoring, wej軼ie pilnowane przez pracownika obs逝gi, dy簑ry nauczycieli na wszystkich kondygnacjach i przed wej軼iem, a w porze ciep貫j - wokó budynku).

Motywuj帷y system oceniania pozwala uczniom poprawi ka盥 uzyskan ocen, tak瞠 podczas konsultacji pozalekcyjnych na których mo積a wyja郾i i utrwali materia.

Uczniowie s pod sta陰 opiek pedagoga szkolnego, który w ka盥ej sytuacji s逝篡 pomoc, doradztwem i interwencj w rozwi您ywaniu problemów m這dzie篡. Pedagog szkolny prowadzi terapi dla uczniów z ADHD oraz  dla dyslektyków, z którymi pracuj tak瞠 pozostali nauczyciele przedmiotowi.

Ucze mo瞠 codziennie zje嗆 obiad, a gdy chce kupi co na 郾iadanie - nie musi opuszcza terenu szko造 (bufet jest na parterze wewn徠rz budynku). Gimnazjum posiada sal gimnastyczn, si這wni, sto造 ping-pongowe, gabinet piel璕niarski, Szkolne Centrum Informacji, nowoczesn pracowni informatyczn, wszystkie sale lekcyjne wyposa穎ne s w nowoczesny sprz皻 audiowizualny.

Podczas wszystkich zaj耩 ucze mo瞠 pozostawa na terenie budynku (zintegrowana architektura bez konieczno軼i przechodzenia 陰cznikami czy te do innych budynków). Boiska wokó zapewniaj pe軟 rekreacj.

Nasi uczniowie maj mo磧iwo嗆 samorealizacji w ramach Samorz康u Uczniowskiego, Szkolnego Klubu Sportowego (pi趾a no積a, siatkówka, koszykówka) oraz w ró積orodnych ko豉ch zainteresowa takich jak: Klub Europejczyka, Klub Kinomana, warsztatach teatralnych, akcjach charytatywnych, konkursach wewn徠rzszkolnych i mi璠zyszkolnych oraz innych ko豉ch przedmiotowych.

do g鏎y
Gimnazjum 8 Szczecin | Dyrekcja | Nauczyciele | Pedagog szkolny | Piel璕niarka | Sekretariat | Psycholog
Dziennik elektroniczny | Plan lekcji | Rozk豉d dzwonk闚 | Zaj璚ia pozalekcyjne
Aktualno軼i | Rekrutacja | Galerie | Linki | Kontakt